Apie mus

Kiek kartų kiekvienas tėtis ir mama išgirsta iš savo vaiko maldaujančiu balseliu ištartą stebuklingą frazę: aš labai noriu žaisliuko? Tikriausiai sunku ir suskaičiuoti. Iš šitos frazės ir gimė internetinė parduotuvė „Noriu žaisliuko“. Kai nusprendžiate nupirkti vaikui naują žaislą, tenka rengtis, bet kokiu oru įveikti nemažą atstumą pirmyn ir atgal. Tai užima nuo vienos iki keletos valandų. Gal geriau šį laiką paskirti bendravimui su savo atžalomis, o žaisliuką kartu surasti per keletą minučių internete.

Žaislai vaikams ne tik margaspalviai vaiko kambario atributai. Tai puikiausia priemonė lavinti pačius įvairiausius jaunojo piliečio sugebėjimus. Nepykime, jei žaislas jau „sužaistas“. Tam jie ir skirti.

Noriuzaisliuko.lt parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairaus amžiaus ir poreikių vaikams skirtų prekių: nuo barškučio mažyliui iki sudėtingos trasos mąstančiam vaikui, nuo spalvingos patalynės iki minkštučiuko pliušinuko miego palydovo. Ir tai viskas už nesikandžiojančią kainą.

Daug žaisliukų veikia, tik įdėjus elementus. Neišmeskime pasenusių elementų bet kur. Nuneškime juos tik į specialiai tam skirtas vietas. Pasirūpinkime savo vaikų aplinka.

Pastebėjote, pakavimo dėžutes naudojame dar kartą, nes mylime gamtą.

Visos prekės turi CE (Europos patvirtinimas) ženklinimą. CE ženklinimas yra sudėtingas atitikties įvertinimo procesas, kurį vykdant reikalingos išsamios EB direktyvų ir darniųjų (harmonizuotų) standartų žinios. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes:

  • gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami  bendru "gaminių direktyvų" pavadinimu,

  • gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai,

  • gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse),

  • gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos. 

Prieš išsiųsdami, visus žaislus tikriname.

Mūsų visų vienas tikslas – spindinčios vaiko akys.

LABAI DĖKOJAME, KAD PALAIKOTE SMULKŲJĮ VERSLĄ.

Linksmo žaidimo!